Novinky
Přehled 1.kola
07.05.2024 20:45
Fenerbahce Wagon - Nelidský Mašiny 16:1
Branky :
Zborník 3+3, Rychlík 5+2, Novotný 3+1, Bareš 0+1, St. Huleš 4+5, Jan Huleš 1+1 - Mach 1+0
Koli Team - Irish Goats 3:5
Branky :
Kuchta 2+1, Toman 1+0 - Chábera 1+0, Novák 0+1, Jedlička 1+0, Bláža 1+0, Suchý 1+0, Bína 1+0, Němec...
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
Irish Goats
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
ANO
ANO
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
ANO
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
ANO
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Záznamy: 1 - 5 ze 450
Novinky
Přehled 5.kola nadstavbové části - skupina o titul
19.06.2022 12:30
FC Rümpijeem - FC Breakkers 3:16 (2:9)
Branky : 6. Jech, 19. Huňady (Vobořil), 32. Jech (Huňady) – 2. Kesner (Mar. Adámek), 4. Bayer (Kopecký), 4. Bayer, 7. Mar. Adámek (Bayer), 12. Bayer (Kesner), 13. Sladkovský (Kosina), 23. Bayer (Kopecký), 24. Bayer (Mar. Adámek), 25. Sladkovský (Bayer),...
Přehled 4.kola nadstavbové části - skupina o titul
12.06.2022 14:37
FC Breakkers - Béžoví Pežoti 22:0 (9:0)
Branky : 4. Mar. Adámek (Bayer), 5. Mar. Adámek (Sladkovský), 9. Bayer (Kopecký), 11. Sladkovský (Bayer), 13. Sladkovský (Bayer), 15. Bayer (Sladkovský), 17. Kopecký (Bayer), 18. Bayer (Kopecký), 23. Bayer (Mar. Adámek), 27. Bayer (Sladkovský), 28. Mar....
Přehled 3. kola nadstavbové části - skupina o umístění
05.06.2022 18:36
Kozla Nozdra – Inter Kolín 2:10 (1:5)
Branky : 17. Jelínek (Herout), 44. Herout (Chrastil) – 6. Tokar, 7. Hrychanyk (Tokar), 10. Hrychanyk, 21. Oliinyk, 22. Oliinyk (Matiiash), 26. Hrychanyk (Tokar), 27. Tokar (Hrychanyk), 42. Tokar (Oliinyk), 44. Matiiash (Oliinyk), 50. Oliinyk...
Přehled 3.kola nadstavbové části - skupina o titul
05.06.2022 18:25
Atletiko Kolín „B“ - FC Breakkers 3:3 (2:1)
Branky : 10. Sukhina (Oberreiter), 20. Oberreiter (Hvozdyk), 36. Biroš (Bug) – 18. Sladkovský, 26. Kopecký (Bayer), 28. Koška (Kosina)
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:8 (2:3)
Branky : 6. M. Vondráček (Čálek), 23. Převrátil (Čálek), 27. Čálek...
Přehled 2. kola nadstavbové části - skupina o umístění
30.05.2022 15:48
Syčáci FC – Kozla Nozdra 4:3 (3:1)
Branky: 4. Jansta (Senohrábek), 13. Senohrábek (Chrastil), 16. Toman (Dvořák), 46. Toman (Jansta) – 12. Herout (Suntych), 35. Herout (Hanzl), 48. Chrastil
Inter Kolín – Fenerbahce Wagon 3:13 (0:7)
Branky: 34. Tokar (Nowok), 35. Tokar (Hrychanyk), 47....
Přehled 2.kola - nadstavbová část - skupina o titul
29.05.2022 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín „B“ 2:13 (2:6)
Branky : 13. Černý (Vejdělek), 20. Černý (A. Machurka) – 5. Hvozdyk (Sukhina), 15. Oberreiter (Stránský), 16. Hvozdyk (Stránský), 19. Sukhina (Hvozdyk), 24. Hvozdyk (Oberreiter), 25. Oberreiter (Hvozdyk), 28. Hvozdyk (Stránský), 29. Hvozdyk (Biroš), 30....
Přehled 1. kola nadstavbové části - skupina o umístění
23.05.2022 20:09
Syčáci FC – Inter Kolín 9:4 (6:3)
Branky : 4. Martínek (Dvořák), 14. Senohrábek, 16. Milichovský (Dvořák), 20. Milichovský (Jansta), 22. Milichovský (Jansta), 24. Villner (Milichovský), 40. Milichovský (Jansta), 45. Villner (Dvořák), 49. Milichovský – 4. Oliinyk, 11. Kravchuk (Oliinyk), 17. Oliinyk...
Přehled 1. kola nadstavbové části - skupina o titul
23.05.2022 16:56
Atletiko Kolín „B“ – Béžoví Pežoti 6:5 (1:3)
Branky : 9. Hvozdyk (Sukhina), 27. Oberreiter (Hvozdyk), 39. Oberreiter (Hvozdyk), 41. Hvozdyk (Oberreier), 41. Hvozdyk (Oberreier), 48. Oberreiter (Sukhina) – 17. Horák (Novotný), 19. Horák (Procházka), 21. M. Vondráček (J. Vondráček), 33. Procházka,...
Přehled 9.kola - 2.liga
15.05.2022 16:04
Syčáci FC - FC Breakkers 3:6 (3:1)
Branky: 4. Sixta, 7. Jansta (Toman), 20. Toman (Jansta) – 22. Mar. Adámek (Bayer), 31. Bayer (Sladkovský), 37. Dohanič (Kopecký), 46. Bayer (Sladkovský), 48. Bayer (Kesner), 50. Kopecký (Bayer)
FC Rümpijeem – Inter Kolín 7:1 (4:1)
Branky: 5. A. Machurka...
Program 1.kola nadstavbové části
15.05.2022 14:20
Skupina o titul :
9:00 Atletiko Kolín "B" (3) - Béžoví Pežoti (4)
10:00 Big Tasty FC (2) - FC Rümpijeem (5)
FC Breakkers (1) - volno
Skupina o umístění :
11:00 Kozla Nozdra (7) - Fenerbahce Wagon (8)
12:00 Syčáci FC (6) - Inter Kolín (9)
O pořadí na 5 a 6 místě...